Privítajte svojich návštevníkov chutnými, zdravými a rýdzo slovenskými nápojmi

Do našich nápojov nič nepridávame ani ich nevyrábame z koncentrátov. Ich základom je čistá jablčná šťava, ktorej chuť je vytváraná kombináciou až siedmich odrôd jabĺk dozrievajúcich u nás na Slovensku.

Jablkový strik

Jablkový strik

Sú vaši hostia na diéte, a chcete im ponúknuť viac ako iba vodu? Náš jablkový strik je blízko nej počtom kalórií, a stále chutí po jablkách. Trochu sladký a jemne šumivý uhasí smäd a pridá aj trochu energie do úspešného stretnutia.

Bylinka

Naša bylinka uvolní ich zmysly a pripraví na vzájomné počúvanie. Chuť originálnej jablkovej šťavy sme vyzdobili vývarom zo šípok, mäty a ibišteka. Vznikla tak bohatá chuť bez akýchkoľvek umelých prísad alebo cukrov.

Tonik

Tonik

Väčšina tonikov je kombináciou rôznych cukrov, vody a chinínu.  Náš tonik je iný. Miesto vody a pridaného cukru dávame do neho našu jablkovú šťavu. V kombinácii s chinínom tak získava jemnú a elegentnú chuť. 

Horúce jabĺčko

Niekto to má rád horúce? Aj na to sme pripravení. Keď zahrejete naše Horúce jabĺčko zahreje hostí a vyzdobí vzduch jemnou vôňou jabĺk a badiánu. Čas je pri ňom pomalší a debata príjemná.

Sajder

Sajder

A niečo po šichte? Pripite si na úspešný deň našim nízko alkoholickým sajdrom. Na jeho výrobu sme opäť nič iné nepoužili iba naše jablká. Čisté, plne dozreté, priamo zo stromov. Zacítite ich bohatú chuť vznašajúcu sa v jemných bublinkách.
5/5

Napíšte, alebo zavolajte nám

Napíšte,
alebo zavolajte nám

Radi Vám o našich nápojoch i špeciálnej ponuke pre vás povieme viacej.

Nikola Budáčová

+421 944 932 087

nikola.budacova@jablcno.sk

Jablčnô s.r.o.
Sídlo: Papraďova 1A, 821 01 Bratislava
Výroba: Nový rad 17, 946 36 Kravany nad Dunajom
IČO: 47370696
IČ DPH: SK2023845791

Great Taste Award 2019, Londýn