Koľko lásky dáš, toľko lásky dostaneš

- 15. 12. 2013 -
Hneď na úvod, a to nie len článku ale aj blogu, sa chceme poďakovať všetkým ľuďom, čo nám dopomohli až sem. Ani sa to nezdá, ale je to už rok a to presne od 15. decembra 2012, čo vznikol na stretávke z gymnázia ten ,,bláznivý’’ nápad, vyrábať na Slovensku konečne sajder. Nikto z nás netušil ako, ani čo ho čaká, ale nezľakli sme sa a verte, že pár krát bolo treba veru veľa odvahy.

Chceme sa poďakovať, lebo občas, že vraj počuť, že ľudia sa zvyknú sťažovať, ako sú ostatní zlí a neprajní, ale my sme dostavali od vás vždy len veľa povzbudivých ohlasov.A tiež, že vraj sme národ závistlivý, ale nás ste naopak odmenili svojou priazňou a pomocou. Za tú krátku dobu ťažkých rozhodnutí, tvrdej práce, ale aj radostí, ste nám pomohli v tom vytrvať práve vy všetci, ktorým chutí Jablčnô.

Teraz nás čaká opäť namáhavá úloha. Rozširovanie výroby, investície do nových technológií, ktorými sa chcem pre vás zlepšovať a tiež akcie ako Dobrý trh (21.12.) v Starej Tržnici a Vianočný farmársky trh vo Freshmarkete (19.12 - 23.12.) kde sa opäť osobne stretneme.

Koľko lásky dáš, toľko lásky dostaneš a preto sa i naďalej budeme snažiť vám ju opätovať.

Za Jablčnô podpísaný Michal Slovák