Kravany znovu ožívajú

- 22. 05. 2018 -

Keď sme sem prvý krát prišli na obhliadku, pamätám si, že jediné na čo som myslela bol chlad a ticho. Bola ešte zima a v celej budove sa už mesiace nekúrilo, výroba stála. Prechádzajúc priestormi sa vo mne postupne rozvíjali pocity fascinácie z technológie, vzoriek a faktu, že sa nachádzame v slávnom Jablčne. Bolo tam však aj ticho, nie také, ktoré Vás napĺňa pokojom, skôr pripomínalo smútok, opustenosť.
Myslím, že sme sa rozhodli takmer hneď a nie preto, že podobné ponuky človeka stretávajú tak raz za život. Najmä preto, že by bola veľká škoda nevyužívať všetkú tú profi technológiu a zároveň nikto z nás nechcel, aby Jablčnu naozaj odzvonilo. Produkty sú naozaj ikonické a to hlavne vďaka svojej poctivosti a originalite.
Je sobota večer, takmer o 4 mesiace neskôr a ja som opäť tu. Súčasné pocity sú neporovnateľné s tými úvodnými. Už po niekoľký krát v živote si pripomínam, aké kľúčové je mať okolo seba tých správnych ľudí. Našli sme tím, pre ktorý je táto práca zároveň aj potešením. Môžeme sa ale spoľahnúť aj na ich profesionalitu a odbornosť. Viem, že prednedávnom všetci traja uzavreli, že Kravany sú jednoznačne zážitkovým miestom.
A tak ho začínam vnímať aj ja. Je priam magické, so svojimi tajomstvami a rozmanitosťou. Znova začína naberať dušu. A tak tu namiesto osvedčených promo fráz spomeniem už len jedno. Teším sa na všetko čo nás tu čaká a budem rada ak budete s nami pri tom.
KK